Hermannstadt – Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în minutul

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt
Live Blog Superliga: Remontada U Cluj în Giulești / Sepsi pierde în prelungiri la Craiova
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Digi Sport, program, meciuri pe - Pagina 1
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Video Poli Iași - Hermannstadt 2-3. Sibienii au fost conduși de două ori, dar au revenit. Moldovenii au cerut două penalty-uri
Video Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Gabi Iancu, gol cu călcâiul, după dubla lui Silviu Balaure
Hermannstadt - Astra 0-1. Gură de oxigen pentru „lanterna roșie”
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
UTA o bate pe Hermannstadt în primul meci al zilei în Superliga » Prima înfrângere suferită de sibieni după aproape 4 luni!
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
SuperLiga, etapa a 12-a: „Șepcile roșii” adâncesc criza lui Sepsi, Nistor - din nou decisiv pentru clujeni! - Sportarad
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)