FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima  poziție în SuperLiga, SuperLiga
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, învinsă în prelungiri de FC Hermannstadt / Farul Constanța termină anul pe primul loc
REZUMAT, Hermannstadt – CFR Cluj 1-0
CFR Cluj ratează oportunitatea de a ocupa primul loc în Campionat. Hermannstadt - CFR Cluj, scor final 1-0 - Stirile Kanal D
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, Ardelenii ratează șansa de a trece pe prima poziție
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
Articole despre hermannstadt
VIDEO CFR se încurcă pe terenul lui Hermannstadt şi ratează încă o şansă de a urca pe primul loc în Superliga
GOOOL! Hermannstadt - CFR Cluj 0-1. Janga deschide scorul la Mediaș
FC Hermannstadt - Dinamo 4-0
CFR Cluj a ratat o șansă ”de aur”! Așa arată clasamentul SuperLigii, la finalul turului sezonului regulat
Foto EXCLUSIV, Jean Vlădoiu, atac cu talpa la primarul Cristian Gentea: Distrug sportul! Asta e moartea fotbalului românesc, Liga 2
Petrolul - FC Hermannstadt 0-0, în etapa 10 din SuperLiga. Sibienii, doar remiză cu om în plus din minutul 6
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)