VIDEO Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu

Por um escritor misterioso

Descrição

Miercuri, 7 decembrie, s-au disputat şase jocuri în Cupa României, iar capul de afiş al zilei a fost Farul Constanţa - CFR Cluj, încheiată 0-0.
VIDEO  Farul - CFR 0-0, U Cluj - Rapid 0-0. Fără goluri, dar cu
Cupa României Rapid, Farul şi Universitatea Craiova, OUT din Cupa României! CFR Cluj şi U Cluj, calificate în sferturi! Toate rezultatele zilei, AICI - Antena Sport
Farul Constanța - CFR Cluj, Live Video Online în etapa 22 din Superliga
Sepsi – U Cluj 0-0 (0-0 d.p, 5-4 d.l.d). Sepsi a câștigat Cupa României 2023. Meci interzis cardiacilor - Playsport
Farul - CFR Cluj 0-0, în etapa 3 din grupele Cupei României Betano. Campioana obține punctul care o trimite în sferturi
Superliga: Meci tare, în etapa a 29-a, pentru CFR Cluj, în cursa campioanei de urmărire a Farului Constanța
Video CFR - Farul 1-2. Universitatea Craiova - Sepsi 0-1. Elevii lui Dan Petrescu merg la barajul pentru Conference League
SuperLiga, etapa a 10-a: Bergodi câștigă duelul antrenorilor italieni din SupeLigă, Rapidul se apropie amenințător de CFR Cluj! - Sportarad
Video, Cupa României
U Cluj - Farul Constanța, Live Video Online, de la ora 20:00
Video Farul - CFR Cluj 0-3. Campioana devine noul lider. Krasniqi, gol și pasă decisivă la debut
VIDEO UTA Arad - Farul Constanţa 0-0. Încă un meci fără goluri în această etapă. Fotbal puţin între Rednic şi Hagi
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, succes important în fața campioanei en-titre - HotNews.ro
We Love Sport – SuperLiga 2022/2023 - din pasiune pentru sport
REZUMAT Rapid - Farul 1-1. Meci spectaculos, gol anulat pe final pentru echipa lui Mutu
VIDEO Farul Constanţa - CFR Cluj 0-3. Victorie fără emoţii pentru Dan Petrescu. Krasniqi, gol şi pasă decisivă la debut
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)