CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso

Descrição

Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Video Hermannstadt a reușit să o învingă pe CFR Cluj, scor 1-0, în cadrul etapei a 15-a din SuperLiga României.
VIDEO Fotbal: FC Hermannstadt a încheiat turul Superligii pe locul 4, după 1-0 cu CFR Cluj
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj 2-3, după ce sibienii au reuşit să egaleze. Campioana a dat lovitura pe final prin Malele
Exclusiv Ion Crăciunescu a răbufnit la adresa fratelui lui Istvan Kovacs, după ce a văzut arbitrajul meciului Hermannstadt – Rapid
Ne-am recăpătat încrederea”. Ce a spus Daniel Paraschiv, după ce Hermannstadt a bătut CFR Cluj și Farul
Se anunță plecări la CFR Cluj în iarnă: „Vedem ce jucători vor fi înlocuiți!”
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)