LIVE Gorica Rijeka 0-2

Por um escritor misterioso

Descrição

Rijeka je kao gost slavila 2-0 protiv Gorice i tako upisala drugu ovosezonsku pobjedu. Post golova od 420 minuta prekinuo je Ampem, a pobjedu je potvrdio Halilović s bijele točke
1.HMNL Rijeka uvjerljivo slavila protiv Gorice - CROfutsal
Rijeka vs HNK Gorica score today - 29.10.2023 - Match result ⊕
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Gorica na Rujevici igraju susret 21. kola HNL-a u nedjelju, 12. veljače 2023. godine - gdje gledati prijenos?
HNK Gorica U19 vs HNK Rijeka U19 live score, H2H and lineups
Gorica - Rijeka 3-4: Goričani dobili jasno upozorenje da je Europa ipak još daleko, a u zadnjih 15 minuta izbjegnuta je totalna katastrofa - : Najnovije vijesti, analize i informacije
Hajduk - Rijeka 1-0 (VIDEO)
Hajduk - Gorica 0:2 • HNK Hajduk Split
HNK Gorica vs Rijeka - live score, predicted lineups and H2H stats.
RIJEKA - GORICA 0:2 KRAJ! Rijeka dominirala, ali primila dva nesretna pogotka. Dva crvena kartona na samome kraju i tučnjava na terenu - Novi list
HNK Gorica - Pobjeda na Rujevici! Rijeka - Gorica 0-2
Nakon deset utakmica bez pobjede Rijeka uzela sva tri boda u gostima u derbiju začelja protiv Gorice - Burin