Superliga Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30

Por um escritor misterioso

Descrição

Arena Națională din Capitală va găzdui începând cu ora 21.30 de minute confruntarea dintre FCSB și Hermannstadt. 3 aprilie 2022, FCSB - Universitatea Craiova 0-2: a fost singura partidă pierdută de roş-albaştri din ultimele nouă disputate în Superliga României pe teren propriu, interval în care au
Superliga  Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30
S-a stabilit programul etapelor 10, 11 şi 12 din Superligă. Când se joacă meciurile Rapid - CFR Cluj şi Sepsi - FCSB
Superliga Etapa 11: FC Argeş - CFR Cluj, astăzi, ora 20.30
FCSB - Hermannstadt 4-3, FCSB a facut SHOW in primul meci din campionat! Probleme serioase in aparare: echipa lui Andone a primit 3 goluri
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Hermannstadt 1-1! Covăsnenii, la al doilea egal consecutiv în Superliga
FCSB, fără doi jucători importanți la primul meci din SuperLiga - HotNews.ro
SuperLiga, etapa a 7-a: Ex. utistul Oroian îi aduce un punct Sibiului în prelungiri, FCSB - la al doilea eșec consecutiv pe „Francisc Neuman” - Sportarad