CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Por um escritor misterioso

Descrição

CFR Cluj a fost învinsă în această seară, pe teren propriu, de cei de la FC Hermannstadt, scor 0-1. Echipa lui Dan Petrescu a ratat, astfel, șansa de a urca pe
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Regretul lui Dan Petrescu după Sepsi - CFR Cluj 3-0: „Îmi pare rău. Am jucat mai bine în 10”
CFR CLUJ. Dan Petrescu, prima reacție după eliminarea din Ligă: „Cea mai mare dezmăgire! Sunt blestemat”
Stiri scrise de Andrei David pe - Pagina 1
Ultimul transfer al lui CFR Cluj a debutat în amicalul cu FC Hermannstadt! Dan Petrescu l-a jucat o repriză întreagă - Ştiri de Cluj
EXCLUSIV // INTERVIU cu Super-Dan Petrescu: „Cred în mine și în echipa mea de lei
Arbitrul Radu Petrescu, desființat după U Cluj - CFR Cluj 1-2
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
Dan Petrescu, CFR Cluj: „Cu Sivasspor jucăm la victorie, sper să avem mai mult noroc decât în tur”
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)