FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
Video Hermannstadt - FCSB 1-2. Roș-albaștrii s-au calificat în semifinalele Cupei, cu supergolul lui Coman, din minutul 90
FC Hermannstadt bate Poli Iaşi cu gol reușit în ultimele minute și continuă să aibă punctaj maxim. Moldovenii au înscris primul lor gol în acest sezon, însă rămân tot pe 0 acolo unde contează
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Poli Iași - Hermannstadt LIVE SCORE, ACUM, pe . Moldovenii caută primele puncte ale sezonului, SuperLiga
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)